Monday, October 22, 2012

Sügiskoerus

21.10.12 Keilas
Kauaoodatud Koerus kujunes meil kõikidest Koerustest seni kõige edukamaks. KÕIK punktid leidsime ülesse ja KÕIK ülesanded saime lahendatud. Hobiklassis jäime 21-st osalejast neljandateks (aeg: 36:26) Tõsi, arenguruumi jätkub meil nii kaardilugemise kui ka ülesannete lahendamise osas.
Ülesannetest olid kaks mõeldud koeraomanikele ja kolm koerale.
Esimeses ülesande punktis pidid otsima üles tähed ja nendest moodustama sõna. Alguses loomulikult mõtlesime meie välja sada varianti, mis nendest tähtedest sai moodusutada. Sõna ise oli väga lihtne: IPSON.
Teises ülesandes jäin lootma Tessy kuulekusele, mis töötas hästi. Koera pidi panema joone taha lamama ja teisele poole joont taldriku peale tooma kolm lihapalli nii, et koer neid ära ei sööks. Meie nõrkuseks oli sarnane ülesanne ühes punktis veel. Koer pidi läbima raja, kus ta ei tohtinud süüa endast kahel pool olevaid lihapalle. Siin ei aidanud minu kutsumine ega maiustused. Miski pole parem, kui lihapallid:) Ma ei jõudnud ülesannet alustadagi kui juba esimene taldrik tühjaks oli söödud. Õnneks saime veel proovida. Kõige lihtsam oli koera kaugelt laua peale kutsumine. Siis oli vaja veel visata lendava taldrikuga märki (disc golf) Selle viskas issi ilma suurema vaevata ära :)
Viskevõistlusel jäi meie tulemuseks 3 meetrit, ülejäänud maiused lendasid nina pihta.
Järgmiseks Koeruseks harjutan rohkem toiduga seotud ülesandeid ja vorstipüüdmist. Igatahes oli selle aasta Koerus ütlemata huvitav ja proovilepanev seiklus :). Näeme juba kevadel!
Seekord oli emme kaamerameheks, väike video ka.


2 comments:

  1. Lahe meeleolukas video! Kohe näha, et teil oli perega lõbus päev. Ehk järgmisel korral saate juba esikolmikusse kui Tessy lihapallidesse külmemalt suhtuma hakkab :D

    ReplyDelete
  2. Heh, ma võin vaid loota, et ta seda teeb, kui ma just ennast huvitavaks lihapalliks ei muuda : D

    ReplyDelete